12-11-2020

Sint op de Goede herderschool

Het is nog een beetje spannend of het ook echt gaat lukken, maar als het goed is, dan komt Sinterklaas aanstaande zaterdag aan in Nederland.

Door Corona, zal ook het Sinterklaasfeest dit jaar anders zijn dan anders. Daarom heeft Sinterklaas aan de Goede Herderschool gevraagd of het mogelijk is, dat hij vanuit de school zijn werk kan doen. Op onze school is genoeg ruimte om 1,5 meter afstand te houden, want ook de Sint moet daar nu rekening mee houden.


De Goede Herderschool is natuurlijk zeer vereerd dat de Sint zijn goede werk vanuit onze school wil doen dit jaar en wij hebben dan ook gezorgd voor een fijne werkplek, waar de Sint coronaproof aan de slag kan.
Alles staat voor hem klaar, zoals je op de foto kunt zien.

Laat de goede Sint maar komen! 

ontwerp en realisatie: Impuls